

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 125 Ω |
| Length | 2.4892 mm |
| Width | 2 mm |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Height | 508 µm |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 12 MHz |
| Frequency Stability | 10 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 8 pF |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 year ago) |
| Schedule B | 8541600080 |
| Operating Mode | Fundamental |
| Packaging | Reel |
| Height - Seated (Max) | 0.7 mm |
| Drive Level | 1 µW |
Stock: 109
Distributors
pcbx
Unit Price$0.50976
Ext.Price$0.50976
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.50976 | $0.50976 |
| 10 | $0.40896 | $4.08960 |
| 25 | $0.37405 | $9.35125 |
| 50 | $0.34212 | $17.10600 |
| 100 | $0.31292 | $31.29200 |
| 300 | $0.29679 | $89.03700 |
| 500 | $0.28149 | $140.74500 |
| 1000 | $0.26656 | $266.56000 |
